Üretimi zaman almayan ve normal evlere kıyasla birçok artısı bulunan konteyner ev veya büfeler günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Üretim maliyetinin ucuz olması, kısa bir zamanda üretilmesi ve benzeri birçok özelliği ile prefabrik evler, normal evlere kıyasla bir adım önde gibi durmakta. Tüm maliyet yapım aşamasından önce planlanması, fiyat konusunda bir sürpriz ile karşılaşmamanızı sağlamaktadır.

konteyner ev ucuz fiyatının yanı sıra can güvenliği açısından da kullanıcılarını mağdur etmemektedir. Beton evlere kıyasla çok daha güçlü olabilen bu evler, adeta bir mühendislik eseri. Prefabrik evler çelikten yapılan iskelet sayesinde, doğal afetlere karşı direnç sağlarken, yapılan yalıtım ise sizleri kışın dondurucu serinliğinden ve yazın kavurucu güneşinden koruyacak.

Konteyner ev planları tamamen müşterinin isteği üzerine yapılır, müşteriye yardımcı olmak için ise Karmod prefabrik yapı şirketi olarak, şu zamana kadar tasarladığımız evlerden oluşan kataloğumuzu sunmaktayız. Yaptığımız prefabrik yapılarda önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. müşteriyi memnun etmek ve isteklerinin her birini harfiyen yerine getirmek için uzman kadromuz ile durmadan çalışmakta ve gelişmekteyiz.

Konteyner ev ölçüleri müşterinin prefabrik yapıyı nereye koymak istediğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşteri, Karmod prefabrik yapı teknolojileri şirketi ile iletişime geçer geçmez, alanında uzman kişiler prefabrik yapının kurulacağı yere gider ve ölçüler alınmaya başlanır. En kısa süre içinde de prefabrik yapınız oturulmaya ve kullanılmaya müsait bir halde tarafınıza iletilir.

Konteyner Ev Fiyatları

Seçmiş olduğunuz yalıtım malzemesi, içerisinde kullanılacak malzemeler ve daha birden fazla etken, prefabrik yapının fiyatının değişmesinde yeterli olmaktadır. Bunların dışında fiyatlar ile ilgili bilgi almak isterseniz de firmamızın resmi sitesindeki konteyner ev fiyatları bölümünden merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu prefabrik yapıların fiyatları bir araç fiyatından bile daha uygun olabilmektedir.

Cüzi fiyatlara alınan bu yapılar ile ilgili aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması adına sizlere, maliyetinin neden ucuz olduğu konusunda bilgilendirmek isteriz. Öncelikle bu yapılar taşınabilir ve üretim merkezi tek bir yerde olduğu için seri üretilerek zamandan ve paradan tasarruf sağlanır. Maliyetini düşüren diğer faktör ise, hafriyat ve kazı işlemleri.

Beton bir yapıyı yapacağınız zaman paranın çok büyük bir kısmını temel atma, hafriyat ve işçiliğe verirsiniz prefabrik yapılarda bu durum olmadığı için maliyeti oldukça uyguna gelmektedir. Prefabrik yapıların uygun olmasındaki bir diğer sebep ise vergilerdir. Beton bir yapıda kullanılan betondan tutun da kalıp dökülecek tahtaya kadar her birinden, devlet vergi almaktadır.

Vergisi beton yapılara göre daha uygun olan prefabrik yapılar ise betonarme evlere kıyasla çok daha uyguna gelebilmektedir. Isı yalıtımı dahil olarak yapılan prefabrik yapılar kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunulmaktadır. İçerisindeki elektrik tesisatından su tesisatına kadar her şey kullanılmaya hazır bir şekilde sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Zamandan, paradan tasarruf edebileceğiniz bu yapılar sizlere, ömrünüzün sonuna kadar eşlik edecek.

Prefabrik Konteyner Ev

Prefabrik evlerin saymış olduğumuz avantajları dışında daha birden çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan ilki taşınabilir olması, prefabrik yapılarda dilediğiniz her anda, dilediğiniz her yere taşımanız mümkündür. Ve bu durum bizlerde oluşan sabit ev algısını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ekiplerimize ulaşıp prefabrik yapınızın taşıyacağınızı ilettiğiniz anda ekibimiz sizlere hizmet vermek üzere yanınıza ulaşır ve işlem kısa bir süre içerisinde son bulur.

Yapılışında kullanılan zemin haricinde bir zemine ihtiyaç duymaz ve bu zemin su basmalarına ve diğer dış felaketlere karşı daima güvenilirdir. Bahsettiğimiz bu zeminler işlevselliği bir kenara, estetik açıdan da oldukça şık durmaktadır. Bu durum sizlerin ekstra zemin maliyetinden kurtarır ve sizlere tasarruf olarak geri döner. Tasarruftan söz etmişken, prefabrik yapılarda bulunan yalıtım sayesinde %60 a kadar enerji tasarrufu sağlayarak çevreye ve bütçenize katkıda bulunmanıza yardımca olur.

Prefabrik yapılarda bakım maliyeti de bir o kadar azdır. Kurmuş olduğunuz prefabrik yapıların yıllık bakımları beton binalara kıyasla oldukça düşüktür. Bakım maliyetlerinin yanı sıra kullanmış olduğunuz eşyaları da rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Örn. Su ve elektrik tesisatının yenilenmesi gibi işlemler normal beton evlere kıyasla oldukça kısa sürede ve az maliyetle değiştirilir/onarılır.